BK Grupė

BK Grupė

Rodyti kainas: Be PVM | Su PVM
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@hikvision.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
dscpagalba@bkgrupe.lt
KONSULTACIJOS/PAGALBA
TECHNINIAIS KLAUSIMAIS
8 644 46999
pagalba@eldes.lt
Spausdinti

Katalog produktů


lt: UTEPO UTP7224E-POE-L2
lt: 26 portų komutatorius, 24*100Mbps downlink PoE Ethernet, PoE+ 150m, 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP 1GB, L2 valdymo funkcija)
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 422.44 €
lt: UTEPO UTP7224E-L2
lt: 26 portų komutatorius, 24*100Mbps downlink PoE Ethernet, 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP 1GB, L2 valdymo funkcija
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 277.22 €
lt: Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
lt: LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 2m
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 8.42 €
lt: Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC
lt: LC/UPC-SC/UPC Duplex SM 1m
<!-- 'more' not found! -->  
lt: Netgear GS724T
lt: 24 portų Gigabit Smart komutatorius
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 272.43 €
lt: UTEPO UTP3-GSW2404-TSP200
lt: 26 portų komutatorius (16 PoE 1 Gbps), 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP Gb Combo port, 1-PoE webmanagement , 390W
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 313.63 €
lt: UTEPO UTP3-GSW2404-TSP420
lt: 26 portų komutatorius (24 PoE 1 Gbps), 2-Uplink 1Gbps, 2-SFP Gb Combo port, 1-PoE webmanagement, 390W
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 384.72 €
lt: WISNET switch WIS-SF800P
lt: 8x 10/100Base-T Ethernet, PoE. WIS-SF800P leidžia pasirinkti 3 PoE voltažo lygius: 12V, 24V, 48V.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 101.92 €
lt: WISNET switch WIS-SG900P
lt: 10x 10/100/1000Base-T Ethernet, PoE. WIS-SG900P leidžia pasirinkti 3 PoE voltažo lygius: 12V, 24V, 48V.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 129.78 €
lt: UTEPO UTP7204E-POE-A1
lt: 1 uplink ethernet jungtis, 1 uplink optinė jungtis (100Mbps), 4x 100Mbps PoE ethernet jungtys. Sukurtas specialiai aukštos raiškos IP kamerų jungimui į tinklus.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 106.29 €
lt: UTEPO UTP7208E-POE-A1
lt: 1 uplink ethernet jungtis, 1 uplink optinė jungtis (1000Mbps), 8*10/100Mbps PoE ethernet jungtys. Sukurtas specialiai aukštos raiškos IP kamerų jungimui į tinklus.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 210.83 €
lt: UTEPO UTP7301EOC
lt: Ethernet praplėtėjas. Gali perduoti Ethernet signalą per koaksialinį kabelį iki 1200m atstumu. Maks. duomenų greitis 100Mbps. Tinkamas senų analoginių sistemų atnaujinimui.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 57.23 €
lt: UTEPO UTP7301EPOC
lt: PoE (EOC) Ethernet praplėtėjas. Gali perduoti Ethernet signalą, maitinimą per koaksialinį arba LAN kabelį iki 400m atstumu. Maks. duomenų sparta 100Mbps. Tinkamas senų analoginių sistemų atnaujinimui.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 113.5 €
lt: UTEPO UTP3-VEPOC01
lt: PoE Ethernet praplėtėjas. Įrenginys gali perduoti Ethernet signalą ir maitinimą per koaksialinį kabelį iki 300m atstumu. Maks. duomenų greitis 60Mbps.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 77.8 €
lt: UTEPO UTP3-VMC01-POE
lt: PoE optinis konverteris. Gali konvertuoti ir perduoti Ethernet signalą, maitinimą per optinį kabelį iki 20km atstumu Maks. duomenų sparta iki 155Mbps.
<!-- 'more' not found! -->  
lt: UTEPO UOF7201GE
lt: Gigabit Ethernet konverteris. Gali konvertuoti ir perduoti Ethernet signalą per optinį kabelį, palaiko iki 1000Mbps duomenų spartą.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 54.58 €
lt: Optinis laidas SC/UPC 0.9mm
lt: Optinis laidas SC/UPC 0.9mm SM, ilgis 2m.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 2.15 €
lt: Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC 2m
lt: Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC SM 2m.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 4.09 €
lt: Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC 1m
lt: Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC SM 1m.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 4.07 €
lt: Optinis keitiklis SPF TX1310
lt: Optinis Integruojamas keitiklis SFP BiDi 1.25Gbps, TX1310nm, "single-mode", atstumas iki 20km.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 21.91 €
lt: Optinis keitiklis SPF TX1550
lt: Optinis Integruojamas keitiklis SFP BiDi 1.25Gbps, TX1550nm, "single-mode", atstumas iki 20km.
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 42.3 €
lt: UTEPO UTP3-GSW0401-TP60
lt: 1 x Uplink Ethernet jungtys, 4 x 100Mbps jungtys, 4-PoE jungtys
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 67.99 €
lt: Hikvision DS-3E0105P-E
lt: 4 × 100 Mbps PoE jungtys, ir 1 × 1000 Mbps jungtis, IEEE 802.3at/af standartas, IEEE 802.3, IEEE 802.3u ir IEEE 802.3x standartas, svarbios jungtys, 8-branduolių maitinimas, perdavimas iki 250 m, 6 KV PoE portų viršįtampių apsauga, PoE maitinimas, 100 Mbps tinklas, tvirtas metalo korpusas, patikimas vėdinimas
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 42.52 €
lt: Hikvision DS-3E0109P-E
lt: 8 × 100 Mbps PoE jungtys, ir 1 × 1000 Mbps, IEEE 802.3at/af standartas, IEEE 802.3, IEEE 802.3u ir IEEE 802.3x standartas, svarbios jungtys, 8-branduolių maitinimas, Perdavimas iki 250 m, 6 KV PoE portų viršįtampių apsauga, PoE maitinimas, 100 Mbps tinklas, tvirtas metalo korpusas, patikimas vėdinimas
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 89.93 €
lt: Hikvision DS-3E0326P-E
lt: 24 × 100 Mbps PoE jungtys, ir 2 × 1000 Mbps, IEEE 802.3at/af standartas, IEEE 802.3, IEEE 802.3u ir IEEE 802.3x standartas, svarbios jungtys, 8-branduolių maitinimas, Perdavimas iki 250 m, 6 KV PoE portų viršįtampių apsauga, PoE maitinimas, 100 Mbps tinklas, tvirtas metalo korpusas, patikimas vėdinimas
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 289.42 €
lt: Komutatorius UTEPO UTP7204GE-PD
lt: 1*10/100/1000Base-T PoE įvesties jungtis(60W PoE įvestis), 4*10/100/1000Base-T PoE išvesties jungtys, 1000Base-X SFP jungtis
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 144.28 €
lt: Komutatorius UTEPO UTP3-GSW1604TS-P420
lt: 16 Ports Gigabit PoE komutatorius, 16 x 10/100/1000Base-T downlink PoE jungtys, 2 x 1000Base-T uplink Ethernet jungtys
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 283.65 €
lt: Komutatorius UTEPO UTP3-GSW2404TS-P420
lt: 24 Ports Gigabit PoE komutatorius, 24 x 10/100/1000Base-T downlink PoE jungtys, 2 x 1000Base-T uplink Ethernet jungtys
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 384.72 €
lt: Komutatorius UTEPO UTP7208E-A1
lt: Pramoninis komutatorius, 1 x uplink ethernet jungtis, 1 x uplink optinė jungtis (1000Mbps), 8 x 100Mbps downlink ethernet jungtys
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 121.82 €
lt: Komutatorius UTEPO UTP7204GE
lt: 4 x Gigabit PoE downlink Ethernet jungtys, 2 x optinės jungtys, 2 x Ethernet uplink jungtys
<!-- 'more' not found! --> Cena (with VAT): 99.6 €
[1] 2 3 4 »