BK Grupė

BK Grupė

KONTAKTY

Vážení partneři,

mé jméno je Andrius Dapkevičius a v BK Grupė Litva mám na starosti zahraniční obchod a další rozvoj naší firmy. Neváhejte mne kontaktovat s Vaším dotazem nebo poptávkou. Rád Vám pomohu vybrat vhodné zařízení pro Vaše potřeby anebo Vám vypracuji nabídku na zboží, které poptáváte. Domluvím se s Vámi anglicky, rusky, německy, polsky a litevsky.

Andrius Dapkevičius
Ředitel rozvoje
cell_crp.jpg (+370) 606 77866
email_ico_crp.png andrius@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png andrius_dapkevicius

 



Gediminas Marozas
Manažer obchodu

cell_crp.jpg  (+370) 607 95240
email_ico_crp.png gediminas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png bkgroup_export_manager

 

Andrius Daubaras
Manažer obchodu

cell_crp.jpg  (+370) 606 77739
email_ico_crp.png andrius.d@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png bufer20


             

KAUNAS

                                                  


Mindaugas Dilertas
Ředitel

cell_crp.jpg (+370) 610 06229
email_ico_crp.png mindaugas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png mindaugas_bk

 

Gintaras Firantas
Ředitel obchodu

cell_crp.jpg (+370) 610 13727
email_ico_crp.png gintaras@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png pikas1212

 

Rymantas Razmas
Manažer obchodu

cell_crp.jpg (+370) 610 13725
email_ico_crp.png rimas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png rimasbk

 

Žilvinas Gabšys
Manažer obchodu

cell_crp.jpg (+370) 648 55507
email_ico_crp.png zilvinas.g@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png zilvinas_bkgrupe

 

Žilvinas Arlauskas
Sklad/Manažer

cell_crp.jpg (+370) 679 20866
email_ico_crp.png zilvinas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png zilvinas152

 

Edvinas Vilimas
Designér/IT

cell_crp.jpg  (+370) 685 20881
email_ico_crp.png edvinas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png edvis.v

 

Gintaras Baranauskas
Technická podpora

cell_crp.jpg (+370) 678 85685
email_ico_crp.png gintarasb@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png bk-gintaras-gb

 

Valerijus Kazlovas
Technická podpora

cell_crp.jpg  (+370) 645 03624
email_ico_crp.png valerijus@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png valiera321

 

Audronė Kaukėnienė
Vrchní účetní

cell_crp.jpg (+370) 672 55597
email_ico_crp.png audrone@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png audronebk

 

Vilma Palubinskienė
Účetní

cell_crp.jpg  (+370) 677 64009
email_ico_crp.png vilma@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png vilmosius7

 

Viktorija Kalvelytė
Účetní

cell_crp.jpg (+370) 676 53103
email_ico_crp.png viktorija@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png viikorija

 

Vytautas Marozas
Sklad

cell_crp.jpg  (+370) 603 23900
email_ico_crp.png vytautas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png vytiohass

 



VILNIUS



Gintautas Vaičius
Řídicí manažer

cell_crp.jpg (+370) 684 14204
email_ico_crp.png gintautas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png gigavatas

 

Andrius Liozeris
Manažer obchodu

cell_crp.jpg (+370) 615 71138
email_ico_crp.png andrius.l@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png bk_vilnius_andrius

 

Simas Ivickas
Manažer obchodu

cell_crp.jpg (+370) 616 20603
email_ico_crp.png simas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png simas_bk

 

Jaroslav Zdanovič
Manažer obchodu

cell_crp.jpg (+370) 671 55510
email_ico_crp.png jaroslav@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png feno-man1

 

Augustas Čekutis
Manažer obchodu

cell_crp.jpg (+370) 674 21047
email_ico_crp.png augustas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png augustas_bkgrupe

 

Valdemaras Novošinskis
Technická podpora

cell_crp.jpg (+370) 607 95350
email_ico_crp.png valdemaras@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png ceonke

 

Gediminas Ružinskas
Sklad

cell_crp.jpg (+370) 684 24221
email_ico_crp.png gediminas.r@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png ruzikas999

 

Egidijus Dargis
HIKVISION konzultant

cell_crp.jpg (+370) 644 46999
email_ico_crp.png pagalba@hikvision.lt
skype_icon_crp.png 

 



KLAIPĖDA




Saulius Kovalenko
Řídicí manažer

cell_crp.jpg (+370) 671 94447
email_ico_crp.png saulius@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png sauliusbk

 

Mindaugas Liutkus
Manažer obchodu

cell_crp.jpg (+370) 671 94446
email_ico_crp.png klaipeda@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png m.liutke

 

Kęstutis Ruibys
Technická podpora

cell_crp.jpg (+370) 671 02606
email_ico_crp.png kestutis@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png kestas.rb

 

 

 


SantuokaFOTO