Kaunas
370 37 337952
Vilnius
370 5 2395301
Klaipėda
370 671 94447
Šiauliai
370 615 80900

Naujienos

 1. „Sūduvos“ generaliniu rėmėju tapo „Hikvision
  01
  Jan

  „Sūduvos“ generaliniu rėmėju tapo „Hikvision

  Lietuvos futbolo čempionės Marijampolės „Sūduvos“ marškinėlius 2020 m. puoš naujas logotipas – klubo generaline rėmėja tapo bendrovė „Hikvision“. Geriausiu Lietuvoje laikomas Marijampolės futbolo kompleksas nuo šiol taip pat vadinsis naujai – „Hikvision“ arena.

  „Labai džiaugiamės, kad „Sūduvos“ generaline rėmėja tapo didelė tarptautinė kompanija, remianti ne vieną garsų pasaulio futbolo klubą, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Dėkoju mūsų naujiesiems partneriams už pasitikėjimą ir džiaugiuosi šio, tikiu, abipusiai naudingo bendradarbiavimo pradžia.“

  „Sūduvos“ prezidentas „Hikvision“ kompanijos atstovui

  Skaityti daugiau
 2. Lanksčios temperatūros stebėjimos sistemos
  01
  Jan

  Lanksčios temperatūros stebėjimos sistemos

  Terminio atvaizdavimo kamera yra efektyvus stebėjimo siekiant nustatyti asmenis su padidėjusia kūno temperatūra. Šio tipo stebėjimas dėl savo greitaveikos gali būti naudingas vietose, kurioms būdingas didelis žmonių susibūrimas ir judėjimas.

  Bekontakčio temperatūros aptikimo sprendimas šiuo metu dažnai naudojamas siekiant nustatyti asmenis su padidėjusia temperatūra. Šis nustatymo sprendimas naudojamas kartu su kita medicinine įranga siekiant nustatyti simptomus ir tuo pačiu mažinant medicininio personalo įsitraukimą ir kontaktą.

  Hikvision te

  Skaityti daugiau
 3. HIKVISION IT ir kibernetinio saugumo sertifikatai
  01
  Jan

  HIKVISION IT ir kibernetinio saugumo sertifikatai

  ISO270001 standartas yra plačiai naudojamas apibūdinti efektyviai valdomą informacijos saugą. Tai yra vienas iš plačiausiai pripažintų ir sertifikuotų informacijos ir kibernetinio saugumo standartų.

  ISO IEC 27001 Information Security Management System Certificate

  SERTIT sertifikatą išduoda Norvegijos sertifikavimo tarnyba, konkrečiai šis dokumentas galioja iki 2023 metų rugsėjo 18 dienos.

  SERTIT 115C Hikvision certificate

  ISO

  Skaityti daugiau
 4. „Hikvision“ penktus metus iš eilės laimėjo „PSI Premier Awards“ Metų vaizdo stebėjimo gaminio titulą
  01
  Jan

  „Hikvision“ penktus metus iš eilės laimėjo „PSI Premier Awards“ Metų vaizdo stebėjimo gaminio titulą

  2020 m. PSI Premier apdovanojimuose „Hikvision“ laimėjo PSI žurnalo CCTV metų gaminio apdovanojimą už PanoVu panoraminių kamerų seriją. Jau penktus metus iš eilės „Hikvision“ laimėjo prestižinį skaitytojų išrinktą CCTV metų gaminio prizą.

  „Hikvision PanoVu“ serijos fotoaparatai užfiksuoja puikius panoraminius vaizdus ir vaizdus iš arti, kad pateiktų visą scenos apžvalgą ir smulkias detales. Panoraminius vaizdus fiksuoja keli jutikliai, atkuriantys 180° arba 360° vaizdus realiuoju laiku itin HD raiška. Integruotas panoraminių ir PTZ kamerų dizainas leidžia greitai nustatyti detales panoraminėse srityse.

  „DarkFighter“ itin silpno apšvietimo technologija leidžia „P

  Skaityti daugiau