Kaunas
+370 37 337952
Vilnius
+370 5 2395301
Klaipėda
+370 671 94447
Šiauliai
+370 615 80900

Naujienos

 1. Trumpai apie Smart Hybrid Light technologiją
  01
  Jan

  Trumpai apie Smart Hybrid Light technologiją

  Hikvision has created a new approach to supplemental lighting technology – the Smart Hybrid Light. Security cameras with Smart Hybrid Light provide three supplemental lighting modes: IR mode, white light mode, and smart mode. Users can take the advantage to select the ideal lighting mode for their application and the specific environment.
  Skaityti daugiau
 2. Taupo laiką ir pinigus elektrikams
  03
  Mar

  Taupo laiką ir pinigus elektrikams

  Namai ir mažos įmonės tampa daug labiau sujungti, naudojant įvairius įrenginius, kurie palengvina savininkų gyvenimą ir padeda prižiūrėti savo turtą. Daug kur juos iš tikrųjų pristato vietinis elektrikas, galintis sumontuoti įvairius elektros prietaisus. Tačiau visa tai užtrunka ir kuo daugiau skirtingų įrenginių jie naudoja, tuo labiau jie išeina iš savo komforto zonos. Ką daryti, jei, pavyzdžiui, galutiniam vartotojui reikalingas integruotas sprendimas? Hikvision sukūrė gaminius, kad būtų galima prijungti ir paleisti, lengvai montuoti ir sklandžiai veikti kartu būtent šiam tikslui. Jie gali padėti sutaupyti elektrikų laiką ir leisti jiems nuveikti daugiau.

  Skaityti daugiau
 3. Kaip IP telefonspynės atitinka besikeičiančius saugumo ir ryšių poreikius
  03
  Mar

  Kaip IP telefonspynės atitinka besikeičiančius saugumo ir ryšių poreikius

  Telefonspynės (dar kitaip vadinami domofonais) atitinka esminę saugumo, ryšių ir patogumo poreikių dalį tiek gyvenamajame, tiek verslo sektoriuose. Laikui bėgant jie vystėsi kartu su dideliu pokyčiu technologijų, sukurtų geresnei ir saugesnei gyvenimo aplinkai, plėtra. Telefonspynės yra nepakeičiamas gyvenamųjų ir verslo pastatų įrenginys, užtikrinantis saugumą, ryšius ir patogumą. Šie įrenginiai nuolat tobulėja, kad atitiktų vis griežtesnius saugumo reikalavimus. Naujausios telefonspynių versijos pasižymi itin patikima apsauga nuo vagysčių ir kitų nusikaltimų. Be to, šie įrenginiai yra labai patogūs naudoti ir užtikrina greitus ryšius tarp namų ar ofiso gyventojų. 

  Skaityti daugiau
 4. 7 karščiausios saugumo sistemų vystymosi kryptys 2023 metams
  03
  Mar

  7 karščiausios saugumo sistemų vystymosi kryptys 2023 metams

  Fizinės saugos pramonė pastaraisiais metais sparčiai keičiasi. Pažangiausių technologijų plėtra ir pritaikymas šioje nuolat besivystančioje pramonės šakoje, pvz., AI, mašinų suvokimas ir daiktų internetas, nuolat plečia galimybių ribas. Pastebėjome, kad saugos sistemos tapo giliai integruotos ir visapusiškesnės, su galimybėmis, kurios dabar atlieka išmanesnes užduotis, taip pagerindami saugumo ir kitų veiklos funkcijų efektyvumą. Žengdami į 2023 metus, Hikvision norėtų pasidalinti įžvalgomis apie septynias pagrindines saugumo pramonės tendencijas.

   

   

   

  Skaityti daugiau
 5. Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) apie „Hikvision“ produktus: „Pro“ serijos PTZ kameros su „ColorVu“ technologija užtikrina aiškų vaizdą net naktį
  03
  Mar

  Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) apie „Hikvision“ produktus: „Pro“ serijos PTZ kameros su „ColorVu“ technologija užtikrina aiškų vaizdą net naktį

  Hikvision PTZ kameros visada buvo puikios norint apsaugoti didelius plotus  bei pastebėti įtartinus objektus saugumo incidentų metu. Tačiau naujausios Hikvision Pro serijos PTZ kameros su integruota ColorVu technologija pakelia saugumą į kitą lygį. Jie pasižymi itin aiškiu, spalvotu vaizdu, net ir priartinus vaizdą ar esant prastam apšvietimui. Naujausios Hikvision Pro serijos PTZ kameros su ColorVu technologija yra didžiulis žingsnis į priekį saugumo srityje. Šios kameros sugeba užfiksuoti ir išryškinti net smulkiausius detalius, tad saugumo pareigūnai gali efektyviai stebėti viską, kas vyksta teritorijoje. PTZ kameros sugeba pasukti, padidinti ir priartinti vaizdą, kad būtų galima matyti

  Skaityti daugiau
 6. Su dirbtinio intelekto apsaugos sistemomis visada jausitės saugiau
  29
  Dec

  Su dirbtinio intelekto apsaugos sistemomis visada jausitės saugiau

  "Dar visai neseniai dirbtinio intelekto saugumo sprendimai buvo skirti įmonėms ir didelėms organizacijoms, turinčioms didelį biudžetą, tačiau situacija pasikeitė. Dabar mažos įmonės taip pat gali panaudoti dirbtinio intelekto privalumus tam, kad užtikrintų saugumą, sutaupytų laiko ir sumažintų išlaidas ir visa tai tik „Hikvision“ „AcuSense“ technologijos dėka“, – sako Lukas Petrašiūnas, „Hikvision“ produkto vadovas Lietuvoje.

  Skaityti daugiau
 7. 8 populiariausios apsaugos sistemų vystymosi kryptys 2023 metais
  29
  Dec

  8 populiariausios apsaugos sistemų vystymosi kryptys 2023 metais

  Nors pasaulis susidūręs su pandemija tarsi sustojo ir apmirė, tačiau nepaisant patiriamų sunkumų apsaugos sistemų pramonė nesustodama toliau keitėsi, adaptavosi bei vystėsi. Kai kurios tendencijos netgi vystėsi sparčiau. Be tradicinės „fizinės saugos“, didelės ir mažos mūsų pramonės įmonės sparčiai pradeda kurti daugybę sienų, tokių kaip dirbtinis intelektas (DI), debesų kompiuterija, daiktų internetas ir kibernetinis saugumas. Apsaugos sistemų pramonė sparčiai keičiasi, pereinama nuo vien saugumo ir saugos priemonių prie tokių sprendimų, kur galėtų apimti platesnę sritį, kuri padidintų saugą ir kartu suteiktų bendruomenėms, įmonėms ir visuomenėms tvarumo lygius. Be tradicinės „fizi

  Skaityti daugiau
 8. DUK: Kodėl verta rinktis Hikvision AX PRO bevielę signalizacijos sistemą?
  29
  Dec

  DUK: Kodėl verta rinktis Hikvision AX PRO bevielę signalizacijos sistemą?

  Hikvision AX PRO bevielė signalizacijos sistema leidžia reaguoti į tikrus saugumo pažeidimus bet kuriuo paros metu. Siekiant išsiaiškinti kaip įmanoma daugiau apie „lengvai suprantamas inovacijas“ mes paklausėme Ezviz ir AX PRO produkto vadybininko Karolio Pociaus (+37061324460). Jis mums papasakojo apie AX PRO produktus, jų unikalias sąvybes, įskaitant ir „dual tech“ įsibrovimų prevenciją ir kaip tai padeda verslo ir privatiems vartotojams užtikrinti tiek žmonių tiek verslo saugumą.

  Skaityti daugiau
 9. AX PRO apsaugos sistemos vartotojai gali jaustis saugūs
  29
  Dec

  AX PRO apsaugos sistemos vartotojai gali jaustis saugūs

  Paprastos signalizacijos sistemos gali pranešti objekto savininkams apie įvykį, bet nėra tiksliai aišku kas įvyko. Siekdama užtikrinti padidintą saugumo jausmą, Hikvision AX PRO signalizacijos sistema realiuoju laiku į mobilųjį įrenginį atsiunčia aiškią įvykio informaciją – vaizdus ir vaizdo įrašus. Objekto savininkai nori žinoti, kad jų nuosavybė yra saugi visada – net ir tuo atveju, kai esate trumpam išvykęs ar keliaujate. Tokio pobūdžio informacijos pateikimas yra tam tikras techninis iššūkis, reikalaujantis daugialypės apsaugos sprendimo, kurio dabartinėmis priemonėmis padaryti nėra įmanoma. 

  Skaityti daugiau
 10. „Sūduvos“ generaliniu rėmėju tapo „Hikvision
  01
  Jan

  „Sūduvos“ generaliniu rėmėju tapo „Hikvision

  Lietuvos futbolo čempionės Marijampolės „Sūduvos“ marškinėlius 2020 m. puoš naujas logotipas – klubo generaline rėmėja tapo bendrovė „Hikvision“. Geriausiu Lietuvoje laikomas Marijampolės futbolo kompleksas nuo šiol taip pat vadinsis naujai – „Hikvision“ arena.

  „Labai džiaugiamės, kad „Sūduvos“ generaline rėmėja tapo didelė tarptautinė kompanija, remianti ne vieną garsų pasaulio futbolo klubą, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Dėkoju mūsų naujiesiems partneriams už pasitikėjimą ir džiaugiuosi šio, tikiu, abipusiai naudingo bendradarbiavimo pradžia.“

  „Sūduvos“ prezidentas „Hikvision“ kompanijos atstovui

  Skaityti daugiau
 11. Lanksčios temperatūros stebėjimos sistemos
  01
  Jan

  Lanksčios temperatūros stebėjimos sistemos

  Terminio atvaizdavimo kamera yra efektyvus stebėjimo siekiant nustatyti asmenis su padidėjusia kūno temperatūra. Šio tipo stebėjimas dėl savo greitaveikos gali būti naudingas vietose, kurioms būdingas didelis žmonių susibūrimas ir judėjimas.

  Bekontakčio temperatūros aptikimo sprendimas šiuo metu dažnai naudojamas siekiant nustatyti asmenis su padidėjusia temperatūra. Šis nustatymo sprendimas naudojamas kartu su kita medicinine įranga siekiant nustatyti simptomus ir tuo pačiu mažinant medicininio personalo įsitraukimą ir kontaktą.

  Hikvision te

  Skaityti daugiau
 12. HIKVISION IT ir kibernetinio saugumo sertifikatai
  01
  Jan

  HIKVISION IT ir kibernetinio saugumo sertifikatai

  ISO270001 standartas yra plačiai naudojamas apibūdinti efektyviai valdomą informacijos saugą. Tai yra vienas iš plačiausiai pripažintų ir sertifikuotų informacijos ir kibernetinio saugumo standartų.

  ISO IEC 27001 Information Security Management System Certificate

  SERTIT sertifikatą išduoda Norvegijos sertifikavimo tarnyba, konkrečiai šis dokumentas galioja iki 2023 metų rugsėjo 18 dienos.

  SERTIT 115C Hikvision certificate

  ISO

  Skaityti daugiau