KAUNAS

Darbo laikas
Pirm. - Penkt. 8:00-17:00
Šešt. - Sekm. nedirbame

Kontaktai
Pramonės pr. 4D, 51329

Tel. +370 37 337952
Faks. +370 37 413224

kaunas@bkgrupe.lt
DARBUOTOJAI
<

Andrius Dapkevičius
Direktorius

cell_crp.jpg (+370) 606 77866
email_ico_crp.png andrius@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png andrius_dapkevicius

Gintaras Firantas
Operacijų direktorius

cell_crp.jpg (+370) 610 13727
email_ico_crp.png gintaras@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png pikas1212

Aistė Ramanauskaitė
Finansų direktorė

cell_crp.jpg (+370) 602 55893
email_ico_crp.png aiste@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png 30857744d5249ae6

Žilvinas Arlauskas
Komercijos direktorius

cell_crp.jpg (+370) 679 20866
email_ico_crp.png zilvinas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png zilvinas152

Egidijus Arlauskas
Remonto ir paslaugų vadovas

cell_crp.jpg (+370) 672 55587
email_ico_crp.png egidijus@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png egisbk

Žilvinas Gabšys
Marketingo koordinatorius

cell_crp.jpg (+370) 648 55507
email_ico_crp.png zilvinas.g@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png zilvinas_bkgrupe

Mindaugas Ažubalis
Internetinės prekybos vadovas

cell_crp.jpg (+370) 676 76790
email_ico_crp.png mindaugas.a@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png mindaugas.azubalis

Greta Bendaravičiūtė
Teisininkė

cell_crp.jpg (+370) 608 96368
email_ico_crp.png greta@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png cid.c7ff4ad7a3b81f13

Andrius Daubaras
Prekybos vadovas

cell_crp.jpg (+370) 606 77739
email_ico_crp.png andrius.d@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png bufer20

Almantas Puškorius
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 607 97566
email_ico_crp.png almantas.p@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.c5686608d48dcdc2

Valerijus Kazlovas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 645 03624
email_ico_crp.png valerijus@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png valiera321

Gerardas Kazokas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 671 38044
email_ico_crp.png gerardas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.3efc4e2bf2e86ab

Rokas Domeikis
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 670 61157
email_ico_crp.png rokas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png rokas.domeikis

Saigūnas Kasikauskas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 601 79912
email_ico_crp.png saigunas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png fd922d215bdd783f

Sonata Stankevičiūtė
Pardavimų vadybininkė

cell_crp.jpg (+370) 607 31994
email_ico_crp.png sonata@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.1b59340cea5bc077

Lukas Petrašiūnas
Produkto vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 602 55878
email_ico_crp.png lukas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.d648a1de170f8beb

Indrė Matėnė
Tiekimo vadybininkė

cell_crp.jpg (+370) 607 97377
email_ico_crp.png indre@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png 37060797377

Karolis Pocius
Produkto vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 613 24460
email_ico_crp.png karolis@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png cid.e33ae52620768dd5

Mindaugas Valuckas
Transporto vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 625 79112
email_ico_crp.png mindaugas.v@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png mindaugasvlcks

Edvinas Vilimas
Programuotojas - dizaineris

cell_crp.jpg (+370) 685 20881
email_ico_crp.png edvinas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png edvis.v

Darius Poderys
Remonto paslaugų administratorius-technikas

cell_crp.jpg (+370) 670 57994
email_ico_crp.png darius.p@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png cid.a4ed14892464dbc7

Darius Aleliūnas
Inžinierius-technikas

cell_crp.jpg (+370) 646 32188
email_ico_crp.png darius@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png darius_all_bk

Dainius Kasparaitis
Inžinierius-technikas

cell_crp.jpg (+370) 608 96323
email_ico_crp.png dainius@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.ed8dd0ddb6d7d3b7

Tomas Murnikas
Inžinierius-technikas

cell_crp.jpg (+370) 607 97277
email_ico_crp.png tomas@hikvision.lt
skype_icon_crp.png dd12955f835081dc

Vytautas Marozas
Technikas

cell_crp.jpg (+370) 603 23900
email_ico_crp.png vytautas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png vytiohass

Audronė Kaukėnienė
Vyr. buhalterė

cell_crp.jpg (+370) 672 55597
email_ico_crp.png audrone@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png audronebk

Vilma Palubinskienė
Buhalterė

cell_crp.jpg (+370) 677 64009
email_ico_crp.png vilma@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png vilmosius7

Gabija Osipavičiūtė
Buhalterė

cell_crp.jpg (+370) 676 78133
email_ico_crp.png gabija@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.401ef4e701e6069a

Vitalija Kutkauskaitė
Apskaitininkė

cell_crp.jpg (+370) 692 20245
email_ico_crp.png vitalija@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png e502eafa27572962

Laura Kubilienė
SAP specialistė

cell_crp.jpg (+370) 646 03211
email_ico_crp.png laura@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.673080fb913969d

Mindaugas Kiauleikis
SVS specialistas

cell_crp.jpg (+370) 646 04660
email_ico_crp.png mindaugas.k@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png 61aacf1caafd2932

Justas Kudirka
El. parduotuvės vadovo asistentas

cell_crp.jpg -
email_ico_crp.png justas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.9d7066d78fd139cd

Mantvydas Puteikis
Video turinio kūrėjas

cell_crp.jpg (+370) 690 35409
email_ico_crp.png securitybox@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.673080fb913969d


VILNIUS

Darbo laikas
Pirm. - Penkt. 8:00-17:00
Šešt. - Sekm. nedirbame

Kontaktai
Naugarduko g. 98, 03160

Tel. +370 5 2395301
vilnius@bkgrupe.lt
DARBUOTOJAI

Jaroslav Zdanovič
Prekybos vadovas

cell_crp.jpg (+370) 671 55510
email_ico_crp.png jaroslav@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png feno-man1

jaroslav.jpg

Egidijus Dargis
Techninio palaikymo vadovas

cell_crp.jpg (+370) 602 55879
email_ico_crp.png pagalba@hikvision.lt
skype_icon_crp.png egidijus_bkgrupe

egidijus.jpg

Darius Griškonis
Produkto vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 679 69916
darius.g@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png ebb7aab6fefd86bc

Žymantas Jankauskas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 676 93116
email_ico_crp.png zymantas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png 44c4685a52cc203a

zymantas.jpg

Valdemar Strumila
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 674 21047
email_ico_crp.png valdemaras@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.pngvaldemarstrumila

strumila.jpg

Vidmantas Miknius
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 677 18858
email_ico_crp.png vidmantas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png widdy20

vidmantas.jpg

Andrius Liozeris
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 615 71138
email_ico_crp.png andrius.l@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png bk_vilnius_andrius

andriuslioz.jpg

Simas Ivickas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 616 20603
email_ico_crp.png simas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png simas_bk

simas.jpg

Algirdas Jasinskas
Inžinierius-technikas

cell_crp.jpg (+370) 607 95350
email_ico_crp.png algirdas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png yaskalt

algirdas.jpg

Vytautas Kovalevičius
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 684 24221
email_ico_crp.png vytautas.k@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png 82500d85e53df3c2

vytautask.jpg

Arvydas Vaitekūnas
Sandėlininkas

cell_crp.jpg (+370) 670 88533
arvydas.vaitekunas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png deda1dc2e64ac75c


KLAIPĖDA

Darbo laikas
Pirm. - Penkt. 8:00-17:00
Šešt. - Sekm. nedirbame

Kontaktai
Tilžės g. 60, 91108

klaipeda@bkgrupe.lt
DARBUOTOJAI

Arvydas Petrulis
Prekybos vadovas

cell_crp.jpg (+370) 671 94447
email_ico_crp.png arvydas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png.cid.78a4b80e338659d6

Mantas Petkus
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 671 94446
email_ico_crp.png mantas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png.cid.4c0c55f3ff019798

Denisas Vasiljevas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 671 02606
email_ico_crp.png denisas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png.cid.d2301502553ff876

Rytis Paulikas
Sandėlininkas

cell_crp.jpg  -
email_ico_crp.png rytis.p@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png e61c0227ee43b674


ŠIAULIAI

Darbo laikas
Pirm. - Penkt. 8:00-17:00
Šešt. - Sekm. nedirbame

Kontaktai
Tilžės g. 198, 76203

Tel. +370 615 80900
linas@bkgrupe.lt
DARBUOTOJAI

Linas Stankevičius
Prekybos vadovas

cell_crp.jpg (+370) 615 80900
email_ico_crp.png linas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png +37061580900

stankevicius.jpg

Edvinas Jakubauskas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 684 65004
email_ico_crp.png edvinas.j@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png +37068465004

Laimonas Putnikas
Pardavimų vadybininkas

cell_crp.jpg (+370) 613 24420
email_ico_crp.png laimonas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png laimonadas


CENTRINIS SANDĖLIS

Darbo laikas
Pirm. - Penkt. 8:00-17:00
Šešt. - Sekm. nedirbame

Kontaktai
3 vartai, Chemijos g. 15A, 51332 Kaunas

Tel. +370 600 50996
logistika@bkgrupe.lt

Kaip atvykti?
DARBUOTOJAI

Almantas Dapkevičius
Logistikos vadovas

cell_crp.jpg (+370) 636 97747
email_ico_crp.png almantas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png dapkevicius.almantas

almantas.jpg

Rolandas Totilas
Sandėlininkas

cell_crp.jpg  (+370) 646 06604
email_ico_crp.png rolandas.t@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png.cid.fc4ea3cd2336085c

Ovidijus Stropus
Sandėlininkas

cell_crp.jpg  (+370) 684 19657
email_ico_crp.png ovidijus@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png 9d7a7f435d593e2a

ovidijus.jpg

Svajūnas Valenta
Sandėlininkas

cell_crp.jpg  (+370) 629 44116
email_ico_crp.png svajunas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png 9188457c7097345f

svajunas.jpg

Donatas Račkauskas
Sandėlininkas

cell_crp.jpg  (+370) 865 441134
email_ico_crp.png donatas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png eaece4f5a7774e1b

Nerijus Gliaubertas
Sandėlininkas

cell_crp.jpg  -
email_ico_crp.png nerijus.g@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png .cid.bdb1f309abe5a913

Deimantas Stučka
Sandėlininkas

cell_crp.jpg  -
email_ico_crp.png deimantas@bkgrupe.lt
skype_icon_crp.png d1d79a77c4c41b4c

LATVIJA

BK LATVIA
Katlakalna iela 6D,
Rīga, LV-1073

+371 661 19360
info@bklatvia.lv
https://www.bklatvia.lv




ESTIJA

BK Eesti AS
Järveotsa tee 50c
13520 Tallinn

+372 650 6901
bkeesti@bkeesti.ee
https://www.bkeesti.ee/

BK Eesti AS (Tartu)
Turu 34
51014 Tartu

+372 776 6000
louna@bkeesti.ee