Kaunas
+370 37 337952
Vilnius
+370 5 2395301
Klaipėda
+370 671 94447
Šiauliai
+370 60520992

Optiniai kabeliai ir adapteriai

Optiniai kabeliai ir adapteriai
View as Grid List

Prekių 1-1242

Set Ascending Direction
per puslapį
Page
  1. SKU: OPPIGTILSC0.9SM
    • Optinis laidas SC/UPC 0.9mm SM, ilgis 2m.
    0
    2,15 € 1,78 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 100+ vnt. Kaune: 10+ vnt. Vilniuje: 10+ vnt. Klaipėdoje: 10+ vnt. Šiauliuose: 6 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  2. SKU: OPJUNGSC/SCSM2M
    • Optinis jungiamasis laidas SC/UPC-SC/UPC SM 2m
    0
    7,70 € 6,36 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 10+ vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  3. SKU: OPADLCSMDUPOS
    • Duplex
    • Skaidulos tipas: single mode OS1/OS2
    • Šlifavimas: UPC
    0
    1,67 € 1,38 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 100+ vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose: 2 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  4. SKU: OPJUNGLCSCSM2MDU2MM
    • LC/UPC į SC/UPC SM
    • Duplex
    • LSZH
    • OS1/OS2
    • Ilgis: 2 m.
    0
    8,71 € 7,20 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 4 vnt. Kaune: 8 vnt. Vilniuje: 3 vnt. Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  5. SKU: OPADSCSCSM
    • SC/UPC - SC/UPC "Singlemode" plastikinis optinis adapteris
    0
    1,04 € 0,86 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 100+ vnt. Kaune: 10+ vnt. Vilniuje: 10 vnt. Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  6. SKU: OPADSCSCSMDUPLEX
    • SC/UPC-SC/UPC SM
    • Singl mode
    • Duplex
    • OS1/OS2
    0
    1,73 € 1,43 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 100+ vnt. Kaune: 4 vnt. Vilniuje: 10+ vnt. Klaipėdoje: 10+ vnt. Šiauliuose: 4 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  7. SKU: OPJUNGLCSCSM05MDU2MM
    • LC/UPC į SC/UPC SM
    • Duplex
    • LSZH
    • OS1/OS2
    • 9/125u
    • 2mm
    • Ilgis: 0.5m.
    0
    7,96 € 6,58 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 10+ vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  8. SKU: OPPIGTILSCAPC0.9SM
    • SC/APC SM
    • G652D
    • 2m
    • 0.9mm
    0
    2,15 € 1,78 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 10+ vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  9. SKU: OPJUNGSC/SCSM20MDVIG
    • SC/UPC-SC/UPC
    • Duplex
    • LSZH
    • OS1/OS2
    • Ilgis: 20 m.
    0
    12,74 € 10,53 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 4 vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  10. SKU: OPJUNGSCSCSM10MDPLX
    • SC/UPC-SC/UPC
    • Duplex
    • LSZH
    • OS1/OS2
    • Ilgis: 10 m.
    0
    12,32 € 10,18 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 9 vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  11. SKU: OPTJUNGLCLCDUP5M
    • Jungtys: LC/UPC-LC/UPC
    • Duplex
    • Kabelio tipas: single mode OS1/OS2
    • Kabelio ilgis: 5m
    0
    10,09 € 8,34 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 7 vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžys (Baltic IQ)

  12. SKU: OPTJUNGSC/SCSM3MDVIG
    • SC/UPC į SC/UPC
    • Duplex
    • LSZH
    • OS1/OS2
    • Ilgis: 3 m.
    0
    8,97 € 7,41 €
    -
    +
    Centriniame sandėlyje: 2 vnt. Kaune Vilniuje Klaipėdoje Šiauliuose: 1 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

View as Grid List

Prekių 1-1242

Set Ascending Direction
per puslapį
Page