Kaunas
+370 37 337952
Vilnius
+370 5 2395301
Klaipėda
+370 671 94447
Šiauliai
+370 60520992

Optiniai keitikliai

Optiniai keitikliai
View as Grid List

Prekių 1-1271

Set Ascending Direction
per puslapį
Page
  1. SKU: OPTSFPTX85010GLCHP300M
    • Optinis integruojamas keitiklis SFP BiDi
    • 850nm
    • MM
    • LC
    • 10Gbps
    • 300m (H)

    0
    41,37 € 34,19 €
    -
    +
    Kaunas: 10 vnt. Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai Panevėžys (Baltic IQ)

  2. SKU: OPTAC101GSCSM131020KM
    • SC jungtis
    • 10/100/1000Mbps
    • T1310nm
    • Single Mode, MDI/MDI-X
    • 6kV
    • 20km
    • 0-40C
    • 5V/1A
    0
    23,82 € 19,69 €
    -
    +
    Kaunas Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai: 2 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  3. SKU: OPTAC101GSCSM155020KM
    • SC jungtis
    • 10/100/1000Mbps
    • T1550nm
    • Single Mode, MDI/MDI-X
    • 6kV
    • 20km
    • 0-40C
    • 5V/1A
    0
    25,35 € 20,95 €
    -
    +
    Kaunas: 3 vnt. Vilnius: 3 vnt. Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda: 2 vnt. Šiauliai: 2 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  4. SKU: OPTSFPRJ45
    • Perdavimo atstumas: 100m
    • RJ-45 1GB
    0
    29,75 € 24,59 €
    -
    +
    Kaunas Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda: 2 vnt. Šiauliai Panevėžys (Baltic IQ)

  5. SKU: OPTSFPSMLC10G1270SING
    • Optinis integruojamas keitiklis SFP+ BiDi
    • 1270nm
    • SM
    • LC
    • 10Gbps
    • 10km

    0
    65,90 € 54,46 €
    -
    +
    Kaunas: 2 vnt. Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai Panevėžys (Baltic IQ)

  6. SKU: OPTSFPSMLC10G130SING
    • Optinis integruojamas keitiklis SFP+ BiDi
    • 1330nm
    • SM
    • LC
    • 10Gbps
    • 10km

    0
    65,90 € 54,46 €
    -
    +
    Kaunas: 2 vnt. Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai Panevėžys (Baltic IQ)

  7. SKU: OPTSFPLCTX155020KMACOR
    • Optinis integruojamas keitiklis SFP BiDi
    • 1.25Gbps
    • TX1550
    • LC
    • Single mode
    • 20km

    0
    20,03 € 16,55 €
    -
    +
    Kaunas Vilnius: 5 vnt. Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda: 5 vnt. Šiauliai: 5 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  8. SKU: OPTAC101GSCSM13103KM
    • SC jungtis
    • 10/100/1000Mbps
    • T1310nm
    • Single Mode, MDI/MDI-X
    • 6kV
    • 3km
    • 0-40C
    • 5V/1A
    0
    19,77 € 16,34 €
    -
    +
    Kaunas: 1 vnt. Vilnius: 1 vnt. Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda: 7 vnt. Šiauliai: 2 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  9. SKU: OPTAC101GSCSM15503KM
    • SC jungtis
    • 10/100/1000Mbps
    • T1550nm
    • Single Mode, MDI/MDI-X
    • 6kV
    • 3km
    • 0-40C
    • 5V/1A
    0
    21,55 € 17,81 €
    -
    +
    Kaunas: 2 vnt. Vilnius: 2 vnt. Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai: 2 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  10. SKU: OPTSFPLCDUP1G20KMH
    • Optinis integruojamas keitiklis SFP BiDi H HP
    • 1.25Gbps
    • SM, LC
    • Duplex
    • 20km

    0
    27,24 € 22,51 €
    -
    +
    Kaunas Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai Panevėžys (Baltic IQ)

  11. SKU: SWMODHKSFP125G1310DF
    • Vienas maitinimo šaltinis 3,3 V
    • Suderinamas su MSA
    • Dvipusė LC jungtis
    • Hot plug galimybė
    • Atitinka ROHS standartą
    • Palaiko 1.25G Ethernet
    0
    29,09 € 24,04 €
    -
    +
    Kaunas Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai: 4 vnt. Panevėžys (Baltic IQ)

  12. SKU: OPTSFPLCTX1310
    • Optinis integruojamas keitiklis SFP BiDi
    • 1.25Gbps
    • TX1310
    • LC
    • 20km

    0
    30,25 € 25,00 €
    -
    +
    Kaunas: 1 vnt. Vilnius Vilnius (Vilkpėdė) Klaipėda Šiauliai Panevėžys (Baltic IQ)

View as Grid List

Prekių 1-1271

Set Ascending Direction
per puslapį
Page